|
Zmodyfikowany z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań silnik Dualsky, skierowany do zastosowań zawodniczych w kategorii F3A jak również w dużych modelach 3D. Silnik serii XM63xxDA zamontowany w opcjonalnym łożu Dualsky, dedykowanym dla tego silnika posiada dodatkowe dwa mocowania w pełni stabilizujące silnik przy najwyższych obciążeniach. W przeciwieństwie do standardowego łoża w którym mocowanie następuje tylko poprzez obudowe statora, przy wykorzystaniu łoża Dualsky wystający fragment wału osadzony jest w łożysku łoża.
Silnik ten jest około 15% mocniejszy od XM6355DA-12 więc można używać śmigieł o 1-2 cali większych lub ze skokiem o 1-2 większym.
Podstawowe dane:
- wymiary: fi 63 x 60mm (długość magnesów 30mm)
- rozstaw otworów montażowych: 44/44mm
- średnica ośki: 8mm
- zasilanie: 10 ogniw Li-pol
- waga: 655g
- KV: 242 obr/V
- zalecane śmigł0: 20x13 CP
- oporność wewnętrzna: 20 mOhm
- pobór prądu bez obciążenia (10V): 1.5A
- moc ciągła: 1872W
- moc chwilowa (15 sek.): 3744W
- prąd: najwyższa efektywność przy 52A, maksymalnie chwilowe obciążenie 104A (15s)
- przeznaczony dla modeli F3A o wadze do 5.3kg, akrobatów do 9.4kg, akrobatów 3D do 6.2kg
- w komplecie: piasta śmigła, kable posiadają wtyczki typu gold 4 mm (DB4)
- zalecany regulator: Dualsky XC9036HV
- widoczne na zdjęciu łoże jest opcją i nie znajduje się w komplecie z silnikiem jednak gorąco zachęcamy do zakupu tego łoża XM6360DA Front Mount
|